01 Вересня, 2023 р., 11:17
31.08.2023 року для відділу «Центр надання адміністративних послуг» Білокриницької сільської ради у межах проєкту «Посилення стійкості громад в обраних регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії наданої у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією передали ноутбуки, багатофункціональні пристрої, столи, стільці та обладнання для дитячого куточку. За допомогою наданої техніки адміністратори зможуть більш ефективно і якісно надавати адміністративні послуги для населення та автоматизувати процеси, що  забезпечить швидкий доступ до інформації.
30 Серпня, 2023 р., 10:13
29 серпня 2023 року відбулося перше засідання робочої групи.  Секретар сільської ради Ірина Даюк разом із заступником сільського голови В'ячеславом Шкабарою, представниками громадськості, депутатами, членами виконавчого комітету, представниками  підрозділів сільської ради  активно працюють над важливим документом.
04 Серпня, 2023 р., 09:41
Білокриницька, Гощанська, Здолбунівська, Клесівська, Костопільська, Острозька, Радивилівська, Рокитнівська та Сарненська громади стали учасниками проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізовує ГО «Ендшпіль» за підтримки Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).
27 Липня, 2023 р., 14:56
Стартував проєкт «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей»
21 Липня, 2023 р., 11:01
 Білокриницька сільська рада доводить до відома, що у Державному аграрному реєстрі (ДАР) з’явився новий функціонал, що дозволяє фермерським господарствам отримувати допомогу на усі землі у складі фермерського господарства, зокрема ті, що належать громадянам – членам фермерського господарства на праві власності, користування.
13 Червня, 2023 р., 09:44
ОДНОРАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА У РАЗІ ПОРАНЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ