23 Травня, 2022 р., 11:59
   Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану с. Городище Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту: «Генеральний план та план зонування території с. Городище Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області».
16 Травня, 2022 р., 11:51
13 Травня, 2022 р., 14:49
   Оприлюднення проекту документа державного планування га звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану с.Шубків Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області.
13 Травня, 2022 р., 14:37
    Оприлюднення проекту документа державного планування га звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану с.Рисв’янка Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області.
13 Травня, 2022 р., 14:33
   Оприлюднення проекту документа державного планування га звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану с. Дуби Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області.
13 Травня, 2022 р., 14:24
Оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану с.Гориньград Другий Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області.
13 Травня, 2022 р., 14:12